Search

Medewerkers Kantoor

 

Op het bestuursbureau werken de volgende mensen:



Directeur-bestuurder
Gerrit Rotman

g.rotman@westerwijs.nl
Maandag, dinsdag en donderdag

Bestuurs- en directiesecretaresse
Nicole Krassenburg

n.krassenburg@westerwijs.nl
Maandag t/m vrijdag

Office Management / specialisatie PR & Communicatie
Nynke Tacoma

info@westerwijs.nl
Maandag, woensdag en donderdag

Beleidsmedewerker Personeel
Corjan van der Veen

c.vanderveen@westerwijs.nl
Maandag t/m donderdag 

Medewerker Personeelszaken
Tineke van de Wege

t.vandewege@westerwijs.nl
Maandag, dinsdag en donderdag


Medewerker Personeelszaken /
Hilly Wiegman

h.wiegman@westerwijs.nl
Maandag t/m donderdag

Beleidsmedewerker Onderwijs
Libbe de Vries

libbe.devries@westerwijs.nl  
Maandag en donderdagochtend


Bovenschools zorgcoördinator
Vesna Matejic

v.matejic@westerwijs.nl
Maandag t/m donderdag


Ambulant begeleider
Ans Jansma

a.jansma@westerwijs.nl
Maandag t/m donderdag


Orthopedagoog
Janneke Kramer

j.kramer@westerwijs.nl
Maandag en dinsdag

Beleidsmedewerker Huisvesting
Feike Paulides

f.paulides@westerwijs.nl
Maandag en vrijdag (vrijdag vanaf locatie Veenpluis)

Medewerker Huisvesting
Ella Wiersma
e.wiersma@westerwijs.nl
Maandag en donderdag

Bovenschools ICT-coördinator
Jan van der Veen

j.vanderveen@westerwijs.nl & ict@westerwijs.nl
Dinsdagochtend, woensdag en vrijdag